Aș dori să știu cum se descurcă ea cu această empatie extraordinară. Mi-e teamă să mă atașez de cineva - uneori fug de o prietenie în devenire. Și mă întreb astăzi dacă, cu Nadia, nu am încercat să fug de o iubire în devenire. Teama asta viscerală de a depinde de cineva și care încă mă urmărește.
(Acrobații)
© CCC
Copy Protected by Chetan's WP-CopyProtect.